Правила проката велосипедов

Правила аренды велосипедов, электросамокатов и дополнительного оборудования

Inventorius nuomojamas asmenims, ne jaunesniems kaip 16 metų, pateikus asmens dokumentą (ID kortelę, asmens pasą, vairuotojo pažymėjimą) ar sumokėjus piniginį garantą, kurio dydis priklauso nuo inventoriaus kainos.

Nuomojami dviračiai, velomobiliai, elektriniai paspirtukai nėra drausti civilinės atsakomybės ar savanorišku draudimu (vagystės, inventoriaus sugadinimo, ar kitos žalos), todėl nuomininkas pilnai atsako už išsinuomotą inventorių ir jam padarytą žalą (finansiškai) pagal nuomos sutartyje nurodytus inventoriaus įkainius. Atsakomybė tai pat taikoma LR įstatymų numatyta tvarka, toliau taisyklėse dviračiai, velomobiliai, elektriniai paspirtukai – (INVENTORIUS):

1. Nuomos sąlygos
1.1 Nuomininkas pasirašydamas INVENTORIAUS nuomos sutartį, sutinka ir patvirtina, kad:
1.2 Nuomojamas INVENTORIUS buvo patikrintas ir yra tinkamas naudojimui/ eksploatavimui, nėra jokių pretenzijų dėl nuomojamo INVENTORIAUS būklės;
1.3 Nuomotojas patvirtina, kad Nuomininkas suteikė visą reikiamą informaciją/instrukcijas nuomininkui apie nuomojamo INVENTORIAUS naudojimosi ypatumus;
1.4 Nuomininkas patvirtina, kad yra fiziškai sveikas ir galintis naudotis išnuomotu INVENTORIUMI turi praktikos ir visus tam reikalingus įgūdžius.

2. Inventoriaus perdavimas ir grąžinimas
2.1 Nuomininkas pasirašydamas nuomos sutartį, patvirtina, kad INVENTORIUS buvo perduotas nuomininkui tvarkingas, veikiantis ir pilnos komplektacijos.
2.1.1.Grąžinant INVENTORIŲ nuomotojui, dėl nuomininko kaltės, sugadintą ar nepilnos komplektacijos, padarytą žalą nuomotojui pilnai atlygina nuomininkas pagal šių taisyklių išdėstytas atsakomybes.
2.2 INVENTORIUS turi būti grąžintas nuomotojui sutartu (nurodytu) laiku pagal abipusį susitarimą. Grąžinus INVENTORIŲ vėliau negu abipusiu sutarimu apibrėžtu laiku, INVENTORIAUS nuomos kaina perskaičiuojama, už vėluojamą laiką, pagal galiojančius arba atskiru susitarimu nustatytus įkainius.

3. Nuomotojo teisės ir pareigos
3.1 Nuomotojas turi teisę pareikalauti iš NUOMININKO piniginio garanto už nuomojamą INVENTORIŲ.
3.2 Nuomotojo pareiga INVENTORIŲ tikrinti, kad nuomojamas turtas būtų techniškai tvarkingas.

4. Nuomininko teisės ir pareigos
4.1 Nuomininkas turi teisę naudotis išnuomotu INVENTORIUMI remiantis pasirašyta nuomos sutartimi.
4.2 Nuomininkui grąžinus turtą nuomotojui pagal nuomos sutarties sąlygas, nuomotojas savo parašu patvirtina INVENTORIAUS grąžinimo faktą.
4.3 Nuomininkas privalo saugoti ir tausoti nuomotą INVENTORIŲ, ir naudotis juo pagal INVENTORIAUS paskirtį.
4.4 Nuomininkas privalo mokėti už suteiktas paslaugas remiantis NUOMOTOJO pateiktais kainų įkainiais.
4.5 Nuomininkas privalo kuo skubiau pranešti Nuomotojui apie INVENTORIAUS praradimą, sugadinimą, bet kokią kitą patirtą žalą, bei jo grąžinimo termino pratęsimą.
4.6 Pagal nuomotojo taisykles, nuomininkas privalo padengti nuostolius, padarytus INVENTORIUI dėl jo ar jo įgaliotų asmenų kaltės.

5. ĮSIPAREIGOJIMAI:
5.1 Nuomininkas yra pilnai morališkai ir finansiškai atsakingas už naudojimąsi nuomotu INVENTORIUMI laikotarpiu nuo jo perdavimo iki pilno grąžinimo.
5.2 Nuomininkas yra pilnai atsakingas už savo ir savo vaikų sveikatą ir gyvybę INVENTORIAUS naudojimosi laikotarpiu.
5.3 Nuomotojas neatsako už nuomininko padarytus nuostolius tretiesiems asmenims INVENTORIAUS naudojimosi laikotarpiu.

6. PAGAL PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NUTARIMĄ DRAUDŽIAMA VAŽIUOTI ANT PALANGOS JŪROS TILTO, J. BASANAVIČIAUS GATVE IR PO BOTANIKOS PARKO TERITORIJĄ.

Informacija klientams
Išsinuomodamas transporto priemonę (dviratį, velomobilį, paspirtuką), sutinki pateikti savo asmens duomenis, o nuomotojas užtikrina, kad asmens duomenys, kurie bus pateikti, nebus perduoti tretiesiems asmenims, nebus palikti lengvai kitiems prieinamoje vietoje, o pasibaigus nuomos sutarčiai per 48 val, jie bus sunaikinami.

AMBER DROP - Вилла в Паланге

Адрес: Ул. Jūratės 37, LT00133 Паланга, Литва.
Телефон: +370 (600) 01901
Банк: SwedBank, AB
Код банка: 73000
Счет: LT487300010149144743
SWIFT код: HABALT22

Для удобства гостей

  • Номера с отдельными удобствами и мини-кухнями;
  •  Утюг и гладильная доска;
  •  Бесплатная парковка;
  •  Постельное белье меняется каждые 7 ночей;
  •  В вилле „Amber drop“ можно взять на прокат велосипеды.

На ваш выбор

  • Апартаменты - Студия;
  • Двухкомнатные апартаменты;
  • Трёхкомнатные апартаменты;
  • Однокомнатный двухместный номер с кухней.